Zapraszamy serdecznie na warsztaty harmonizujący człowieka na trzech poziomach: ciała, umysłu oraz ducha. Praca nad sobą jest niezwykle istotnym elementem rozwoju człowieka, jednak tylko podejście holistyczne daje trwałe i miarodajne efekty.
Jeśli każdego dnia zaczniesz zauważać pozytywne zmiany w sobie, to praca ta stanie się dodatkowo dla Ciebie źródłem radości oraz poczucia spełnienia.

TERMIN: do ustalenia
MIEJSCE: EKOCENTRUM ICPPC. To niezwykłe miejsce gdzie teoria idzie w parze w praktyką! Tutaj produkujemy żywność tradycyjnymi i ekologicznymi metodami, a wszystkie ekologiczne urządzenia pracują np. produkując prąd, ogrzewając wodę i pomieszczenia lub oczyszczając ścieki. EKOCENTRUM ICPPC położone w Beskidach, w Stryszowie, 40 km od Krakowa, 13 km od Wadowic, 6 km od Kalwarii Zebrzydowskiej.
Zapraszamy na super ciekawe i cenne warsztaty prowadzone przez niezwykłych ludzi!

PROGRAM:
9:30 – 10:15 – zwiedzanie EKOCENTRUM ICPPC – Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose
10:15 – 11:00 – Dlaczego i jak wytwarzać/kupować zdrową żywności ? – Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose

Część druga – całość prowadzi Sylwia Fleischer

11.15 – 12.30
Twój wewnętrzny odbiornik TV – czyli jak komórka odbiera informacje
Siła myśli a zmiany

12.30 – 13.30 przerwa na poczęstunek ekologiczny

13.30 – 15.00
Jestem robotem – czyli jak zostałeś zaprogramowany
CUD jako duchowa potęga

15.30 – 16.30
Warsztat medytacyjny

WYKŁADOWCY: Sylwia Fleischer, Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose (poniżej info o wykładowcach)

UWAGA! Zajęcia prowadzone są w EKOCENTRUM ICPPC w ekologicznym domu z gliny i słomy. ADRES: 34-146 Stryszów 156 (40 km od Krakowa, 13 km od Wadowic, 6 km od Kalwarii Zebrzydowskiej) tel.: 33 879 7114, e-mail: biuro@icppc.plwww.eko-cel.pl

DOJAZDhttp://eko-cel.pl/kontakt/

PROMOCYJNY KOSZT WARSZTATÓW: 150 zł

PŁATNOŚĆ ZA WARSZTATY: Płatne przelewem najpóźniej 10 dni przed datą warsztatów na konto Fundacji ICPPC. Prosimy o potwierdzenie dokonania wpłaty e-mailem, telefonicznie lub faksem.
Numer konta: 98 8111 1019 2002 2004 4965 0001,
Beskidzki Bank Spółdzielczy, Oddział Wadowice,
Posiadacz konta: FUNDACJA ICPPC, 34-146 Stryszów.
Tytuł wpłaty: „Warsztaty CUD”

O WYKŁADOWCACH:

Sylwia FleischerSylwia Fleischer – Moja pasją jest rozwój osobisty oraz duchowy. Jestem certyfikowanym trenerem Time Line Therapy, metody opartej na pracy z linią czasu. Zajmuje się również terapiami alternatywnymi w oparciu o prace  z podświadomym umysłem oraz intuicją.
Uwielbiam rozwijać się i przekazywać wiedzę. Interesuje mnie fizyka kwantowa oraz neuroplastyczność mózgu. Jestem autorką książki Szybowanie z sukcesem, w której opisuje 12 głównych schematów, które najczęściej są hamulcem w dążeniu do osiągania celów.
Strona www: http://rozwojholistyczny.pl

 

zesp_z_kozica_-_wystpy_w_mucharzu_20121108_2030057413JADWIGA ŁOPATA – Inicjatorka i współzałożycielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. Od 20 lat aktywnie działa na rzecz ochrony i promocji tradycyjnych wartości polskiej wsi oraz naturalnej i kulturowej różnorodności. Prowadzi małe tradycyjne gospodarstwo ekologiczne; od wielu lat dyrektorką EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl. Znana ze swoich ciekawych autorskich warsztatów i z pasją prowadzonych wykładów. Za swoją działalność została nagrodzona Złotym Krzyżem Zasługi oraz Nagrodą Goldmana (ekologiczny Nobel).

SIR JULIAN ROSE – pionier ekologicznego rolnictwa w Anglii, od 12 lat prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC, właściciel jednego z pierwszych ekologicznych gospodarstw w Anglii, działacz społeczny. Wieloletni członek zarządu najważniejszego angielskiego stowarzyszenia „Soil” (Ziemia), zajmującego się promocją i atestacją gospodarstw ekologicznych. Korespondent w prestiżowego pisma „Environment Now” (Teraz środowisko), doradca instytucji rządowych, autor książek „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów” oraz „W OBRONIE ŻYCIA. Pragmatyczne propozycje dla cierpiącej planety” www.renesans21.pl